1 Yılda Neler Yaptık? | Oyunİndeks’in 1. Yaşı!

1 Yılda Neler Yaptık? | Oyunİndeks’in 1. Yaşı!
Bu Yazıyı Puanlayın

Bugün itibariyle Oyunİndeks 1 yaşına girdi. Bundan bir yıl önce bir blog sitesi olarak başladığımız bu yolculukta 750’den fazla yazıyla bu günlere kadar geldik. Bu süreçte neler mi yaptık?

6 temel oyunumuzda rehber ve içerikler yazdık ve daha onlarca oyun hakkında haber ve içerikleri yazıp yine sizlerle paylaştık. Ayrıca ücretsiz oyunları hızlı şekilde sizlere ulaştırdık. Ek olarak da geliştirmeye çalıştığımız diğer bölümümüzle anime ve oyun tavsiyelerini en uygun şekilde sizin için hazırlıyoruz ve bu bölümü hala geliştirmek için uğraşıyoruz.

Peki Neler Yapacağız:

Her zaman içeriği spam ve tıklanma ögelerinden arındırarak sizlere ihtiyacınız olan bilgiyi ulaştırmaya çalışıyoruz. Amacımız oyun içeriklerini Türkçe halde, en sade ve en temiz şekilde sizlere ulaştırmak. Bu amaç doğrultusunda hala istikrarlı şekilde ilerlemeyi hedefliyoruz.

Elbette bu nokta da daha çok kişiye ihtiyacımız var ve bu işte size düşüyor. Siz de takip ettiğiniz, sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz oyunlarla ilgili içerikler yazarak bize yardım edebilir ve web sitesi makale yazarlığına Oyunİndeks’te bir adım atabilirsiniz

Diğer taraftan sosyal medya hesaplarımızı da güncelleyip, geliştirmeye çalışacağız. Bu konularda sizlerden gelen önerileri ve yardımları da bekliyoruz.

Peki Siz Neler Yapabilirsiniz:

bunu görüp de addblock kapatmayan ne biliyim…

Öncelikle Oyunİndeks için addblock’larınızı kapatabilirsiniz. En azından Server ücretini ve elektrik paramızı karşılamamıza yardımcı olmanız için sizden gelecek büyük bir destek olacaktır bizim için.

Ayrıca bize yazar olarak katılabilirsiniz. Bunun için endişelenmenize gerek yok tek ihtiyacınız herhangi bir hobi ve o ilk adım. Yazar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli (Discord da dahil sonuçta oyunİndeks).

Neyse şimdilik bu kadar ilerleyen yazılarımızda görüşmek üzere. Daha nice nice nice (3. hoş anlamına gelen ingilizce kelime) senelere …

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments